14.04.2007

Bir Tasarımcının Evi

Bu da altta gördüğünüz Cordélia de Castellane'nin evinden görüntüler! Soldaki masa, yemek masamızı almadan önce ayıla bayıla yaptırmak istediğim şeydi. İyi ki de yaptırmamışım diyorum şimdi. Git sitelere, gel sitelerden x 10 = rahatsız bir yemek masası. Şimdi yemek ve sonrasında masada süren sohbetlere bakınca anlıyorum ki gerçekten rahat koltuklar önemlidir! Çalışma odası merdiven altındaymış, biraz saklanmış. Çok güzel görünüyor;

2 yorum:

gözde dedi ki...

Ben bir tek o bahçeye açılan püfür püfür yemek masasını sevdim..Diğer yemek masası dediğin gibi rahatsız..Bence yemek yerken arkasına rahatça yaslanabilmeli insan..Yavaş ve sağlıklı yeme ve hazmedebilme manasında..Çalışma masasını ise korkunç buldum..Ben olsam ıvırımı zıvırımı hergün hiç üşenmeden toplar,bahçeye açılan o masaya yığar ve orada çalışırdım..Keyifli en azından..

bembi dedi ki...

eminim bu kadın sadece beş dakika maillerine bakıyordur gözde. internette takılmak için güzel bi yer bence, ben sevdim merdiven altını. ama çalışamazdım duvar üzerime üzerime gelirdi :) manzaralı masa çalışmak için daha güzel dediğin gibi :)