30.04.2007

Mudo

Mudo Concept'ten bahsetmişken, Mudo'yu gezip birşeyler seçmemek elde değildi. Birkaç gün önce bambu kaselerden bahsettiğim için önce ahşap kaseleri aradım buldum;

Sonra da bahçe bölümüne girip bu hamağı beğendim. Alıp asacak yerimiz yok ama renkleri güzel ve çok da rahat görünüyor. Yine de gidip mağazada bakmakta fayda var.

6 yorum:

fikriminincegülü dedi ki...

bembiş, yapma aplaya böyle şeyler.. şimdi o hamakta oturup sallana sallana uyumayı hayal ediyorum.:)

bembi dedi ki...

yok zaten o küçük, rahat da diil, zaten renkleri de uyumsuz, bişeye benzemiyo o hamak fikrimincim, iyy boşver sen onu :))

zembunia dedi ki...

görünce hayallere daldım.
şöyle sıcak bir yaz günü, bir ağacın altında, hafiften bir rüzgar esiyor, hem kitap okuyorum hem de arada bir dalıp gidiyorsun...

dnz dedi ki...

o sondaki kase niyte o kadar pahalı? cok büyük zahir... sallanan bahçe ürünleri yazın sıcaklarında süper olacak, ancak yer lazım... ama balkona asılabilir belki ne dersin? dev kancalar var.. demire kaynatılabilir... kuş sesleri arasında :P

bembi dedi ki...

bir de böyle beyaz bir elbise, sandaletleri yere bırakmışız, denizin kokusu geliyor burnuma vallahi! :))) hangi kitap peki zembuniacim :?

bunu ben buradaki ağaçlardan birine asarsam dnzcim, üzerine oturmam, ağakta durup hızlı hızlı sallarım! kuşlar korkup kaçsın diye! ama komşuları ve çocukları da kaçırabilirim tabi :)))

zembunia dedi ki...

böyle güzel yerler hayal ettirecek bir kitap...
ne olabilir diye düşünürken Albert Camus'nun bir kitabı geldi aklıma, ama adının ne olduğunu hatırlamıyorum. (Yabancı olabilir)
aslında bunalım bir kitaptı ama Cezayir'i çok güzel hayal ettirmişti bana...