18.05.2007

Dinosaur Designs

Güzel taşlar, güzel uygulamalar. Bu taşlar bende olsa daha güzelini yapardım diyenler olur biliyorum, haklıdırlar. Ama bu taşlar nerde var? Hiç Ankara'da cam atölyesi var mı? Güzel taşlar satan yerler var mı? Ya da güzel eğitim veren akademiler? Kendi şehrinde böyle yerler olan arkadaşlar paylaşırlarsa belki bir başkası için faydalı olur :)

5 yorum:

DNZ dedi ki...

cam atolyesi yok, fakat yarı değerli taş denilen taşların satıldıgı yerler var. Bunlar özellikle AKM'deki fuarlarda oluyor. Kendi yerlerini öğrenince yazarım :)

titrekkelebek dedi ki...

atölyesi var ama cam atölyesi var mı bilmiyorum ama benim Ankara'da cam takı yapan bir arkadaşım var,yani baya baya bu işle uğraşıyo,hatta AKMdeki fuarlara katılır hep.Bence muhakkak rastlamışsınızdır,yakışıklı da:)kendisinden daha ayrıntılı bilgi alıp size haber veririm:)

bembi dedi ki...

seninle AKM'ye böyle taşlar bakmaya gitmek istiyorum ablacım. Şimdiye kadar kısmet olmadı, yakında umarım! :))

titrekkelebek, bilgileri paylaşırsak çok güzel olur :) herkes faydalansın isterim :))

deryik dedi ki...

kızılay'daki moda pasajı'nda bolca boncukçu var, özellikle bijuland güzel. yarı değerli taş da satıyor, şanslıysanız güzel cam boncuk da var :)

moda pasajı'nı belki biliyorsunuzdur, zaten bütün incik boncukçular, kumaş, yün vs de o bölgede. Ankara Sanat'ın sokağında.

ah bi de tabii sulu han, ankara kalesine yakın, hem fiyatları daha makul, hem satıcı daha ilgili, hem pasaj çok güzel hem de çeşit bol. yaz sıcağına kalsanız dahi serin bi yer oluşu da cabası :)
bi de kavaklıdere sinemasının sol duvarında bazen böyle hobi/ atölye çalışması ilanları oluyor, belki gözünüze çarpar.

Adsız dedi ki...

Merhaba :) İnternette camla ilgili bir araştırma yaparken tesadüfen rastladım blog'unuza.
Artık Ankara'da bir cam atölyesi var :) Ekimin 2.haftası kurslarımız başlıyor. Daha detaylı bilgi için http://arzukarci.blogspot.com ve www.nevagelisim.com ' a bakabilirsiniz.
En içten sevgilerimle...