15.05.2007

Şık mı Rüküş mü?

Bu sandaletlere pek çok yerde rastlıyorum. Ben giyer miydim emin olamadım. Peki sizce bunlar şık mı rüküş mü?

7 yorum:

DNZ dedi ki...

asla düz bir ayakkabı giymem, kısayım ben kısaaa büüüüü :)

gözde dedi ki...

Sandalet giyerim ama roma sandaleti tarzında..Bunlar biraz ağır duruyor sanki..spor bulmadım..giymem..

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

DNZ sen kısasın bengi uzun ,bu nasıl oluyor kuzum ya...
anne babalarda mı öyle onlara mı çektiniz?...

bembi dedi ki...

ay ben araya girip izah edeyim periliköşkcüm, bu dnz var ya abartıyor kiloydu boydu! kısa falan değil!! yuh yani abla :) bir sürü de düz ayakkabısı var. ayrıca her kadının herzaman vermesi gereken iki-üç kilosu vardır ;D bizde anne de uzun baba da :) en uzun da anneanne, dayı ve erkek kuzenlerimiz :)) burdan sevgiler, saygılar aileye :)

gözde bir de parmaklar ve ayakların yanları nasıl durur bilemedim. yayılır mı acaba.. pek bir sevimsiz de görünebilir sanki.. ben de giymem :)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

bengicim bence de abartıyordur kesin ,ama insanın 1.80lik kardeşi olunca 1.70 bile olsa kısa hisseder kendini yani (bende dnz leştim...)

DNZ dedi ki...

periliköşkcüm, evet kardeşimin boyunu bilmiyorum bilmek de istemiyorum :)) benim boyun 1.70 :) ailenin en kısası benim, bu da insanı sinir ediyor :) ama en güzel yanı, en topuklu ayakkabıları ben giyebiliyorum kimse giyemiyor niohaha :))

şık değil, ama rüküş olacak kadar da kötü degil bence sandaletler...

fikriminincegülü dedi ki...

gündüz yazdığım yorum çıkmamış.:) dnze bir de üzülme.. bodur tavuk her dem piliç.. falan gibi şeyler yazmıştım.. iyi ki çıkmamış. şimdi sen kısa mı oluyon dnz hanım o boylan.. ben de gidip kendimi atayım bi yerden o halde. hehe.:)
Güzel değil bunlar, ben giymem yani en azından.:)