11.05.2007

Loius Vuitton Polka Dots Fleurs

Eski çantalar için fikir verebilir diye düşünerek yayınlamaya karar verdim. Eski bir çantanızı renkli düğmelerle kaplayabilirsiniz. Böylece 3,900 dolardan başlayan fiyatları ile bu çantalardan herhangi birini almanıza da gerek kalmaz :) Haksızlık etmek istemem ama bana bu çantalar bu kadar para etmez gibi geliyor;

7 yorum:

Bilun dedi ki...

Bengi'ciğim çok haklısın; hayatta vermem bir çantaya o kadar para. :) Tamam çok güzeller ama dediğin gibi yapılabilirler :)

aurum dedi ki...

yok daha neler..nasıl bir fiyat o yahu ??LV nin adı var kalitesi var tamam anladık ama bu çantalar maalesef benim zevkimin 2 km yanından geçebilemiyor ....beğenenlere bişii demiyorum ama özürler ..sevgiler

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

ıh ıh bende sevmedim valla ucuz bile olsa çok sıradan...

kumralada dedi ki...

o parayı içine koysan almaz be o çantalar:)
eh içimizde kalmsaın bi tane yapıverelim bari:)

fikriminincegülü dedi ki...

Düğme mi dikmişler onların üzerine... evde bi sürü işe yaramaz düğmem var, rengarenk çeşit çeşit.. dur ben çantalarımdan birini yapayım böyle, üzerine de LV yapıştırdım mıydı.. al sana çanta.. hemi de bunun yüzde bir fiyatına...:)))

Sweety dedi ki...

bak louis ben herseye dugme dikebilen bir insan olarak bu basit cantalari kiniyor allahin dugmesine o kadar para istemek icinde ancak louis olmak gerekir diyorum. baskada birsey diyemiyorum :) parasi olan alsin tabi ama onun yerine 2 ci elden cuvalla hatta kamyonla dugme alirim ben valla:)

bembi dedi ki...

bilun vallahi daha da güzelleri yapılır! :D

aurumcum vallahi taklidi bile alınmaz! ;)

ya hem sıradan hem estetik dışı diil mi periliköşkcüm!

kumralada iyi demişsin hehe! :)) vallahi bedava gelse kullanmam ben heralde :P

yap bence de fikrimincim ama LV değil kendi başharflerini yapıştırsan ya :))

hahahaah! süpersin sweetycim!! :D