28.05.2007

Ralph Lauren Ev

Country, vintage tarzlarını sevenler için Ralph Lauren Ev serisi harika. Şu çini mavisi ve beyaz renkleri birarada çok güzel duruyor, dinginlik ve huzur veriyor;

5 yorum:

Ceylan dedi ki...

Selamlar !
Girmeyeli biraz vakit olmuş, kafam karıştı ! Sizin çizimlerin olduğu bloga ne oldu?? Çoks evmiştim ben o blogu, nerde, nerde??? Hem, ben size çizim sipariş verecektim!
Nerdesiniz??? Sevgiler

bembi dedi ki...

merhaba Ceylan tekrar hoşgeldin :) çizim blogum duruyor, çok mu karıştırmışım sayfayı yoksa? sağda linki vardı aslında: www.bengidiyorum.blogspot.com profilime girerek mailimi de alabilirsin :)) görüşmek üzere! sevgiler!

begumgum dedi ki...

ralph lauren'in bir yatagini gordum beymen home'da gecen hafta ve aşık oldum! evet bir yataga asik oldum bembi,etrafinda dolandim,oksadim,utanmasam opecektim de ama tezgahtar kotu kotu baktigi icin yapamadim.sonra eve geldim,onura cizmeye ve anlatmaya calistim,istedim ki o da aşık olsun ama ı-ıh becerip de anlatamadim.sana anlatiim de bana ciziktir bari :)

bembi dedi ki...

ah gerçekten mi begümgümüm!! çok merak ettim :)) sitesinde var mıdır acaba? çizerim ben sana yaptırtırsın hehe :))

the back garden dedi ki...

yaz mevsiminin geldiği şu günlerde cıvıl cıvıl olduğuna emin olduğumuz balkonlarınızı resmedip bize göndermenin tam zamanı amacımız ;bir çok yere ulaşıp en güzel balkonu belirlemekden ötesi,bu mutluluğu paylaşmak...
eğer sen de balkonunun güzelliğine güveniyorsan resimleri göndermelisin..
e-posta:thebackgarden@gmail.com
resmedip bloğunda yayınlamayı unutma sakın...
www.the-back-garden.blogspot.com
son katılım:30 haziran 2008