16.05.2007

Sinir Şeyler

Bunlar stres topu. Ofiste birine sinirlendiğinizde alıyosunuz bu kafaları elinize, mıncıklayıp mıncıklayıp stresinizi azaltıyosunuz. Yetmiyorsa atıyosunuz yere. O da olmadı o kişinin kafasına fırlatıp ani bir hareketle yere eğiliyor, ayakkabınızı bağlıyor gibi yapıyorsunuz. Gerisi size kalmış! ;)

6 yorum:

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

çok beğendim izninle bugün beni feci kızdıran müdürüme fırlatmak istiyorum,ama bunlar hafiftir can acıtmaz can acıtanı var mı bunların...

aurum dedi ki...

birini hiç kullanmamauk üzere masamda muhafaza ve teşhir etmek için diğerimi de sol elimden hiç düşürmeden mıncıklamak için alayım....hem güzel hem faideli...ama çabuk kirlenir bu maymuncuklar...

bembi dedi ki...

bunların porselen olduklarını varsayıp atarsan zarar vermez ama şok eder heralde :)) müdürü burdan kınıyorum! ;)

aurumcum kirlendikçe yok olan stresi de görmüş olursun :P :)

DNZ dedi ki...

ya da perili köşk, hhhhhhğğğğğ diye mermeri sıkıyor izlenimi verebilirsen, müdür terler, kravatını gevşetir, "tamam... tamam hocaaaanım, gidin, izin sizin" der... sen de "hoca camide hoca camideee" dersin.. :) çok mu film izliyorum acaba? aman bu müdürler bir tuhaf, kendisinin izni sizinkinden az ya, kıskanıyordur :)

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

ahhh denizim ya kimler amirlik yapıyor bizlere bir görsen ağlarsın ya ,basiretsiz,tırsık adam...
bembicim pardon hala sinirim geçmedi..

bembi dedi ki...

o zaman sinirini geçirebilecek ve yakınlarda satılan bişey bulmak lazım periliköşkcüm :)) en basiti kesekağıdına veya poşete hava doldurup patlatmak olsa gerek! :)