10.05.2007

Aç yavrum ağzını bak uçak geliyor!

Daha bebekken başlar kandırmacalar. "Aç yavrum ağzını bak uçak geliyor!" demeler. "İğne yapar polis amca sana!" vb.. Annelerin işi çok zor biliyorum. Artık yalan söylemelerine gerek yok. Gerçekten "Aç yavrum ağzını bak uçak geliyor!"

7 yorum:

DNZ dedi ki...

tabi çocuk uçağı yemek isteyecek, bu durumda yiyecekler yerlere dökülecek filan fıstık :) el ele tutuşmuş turuncular çok şirin, bizde de bunun gibi birbirine geçen kaşık bıçaklar vardı. Allah, katı gıdalara geçmiş çocuğu olanlara yardım etsin :)

aurum dedi ki...

bende çok sevdim bunları eylülde 1 yeğenim daha olacak (hali hazırda büyük ablamın 2 abimin de 1 imalatı var),nerden alınır ki bu şeyler, hediye etmek istiyorum bunlardan :)çok şirin

aurum dedi ki...

bi de dnz ablacıım tam ablam gibi konuştun, bilimsel anne edası sezdim :) genelde mamayı bıraktı denir ya, sen katı gıdalara geçmiş olma terimiyle bana ablamı hissettirdin..ikinizde süpersiniz...

DNZ dedi ki...

aurum ben tepe home'dan almıştım, ama tiii kaç sene oldu 2 sene oldu... kaşık çatal reyonuna bakar isen görebilirsin. ben de başka yerde görer isem sana haber bırakırım.. telefon kaçtı :)) ayrıcana bilimsel anne lafını sana ayyyyynen iade ediyorum aplayla alay edilmes, sizin çocuunuz olunca bakim hassas teraziyle tartarken bütün yiyecegi şeyleri, biz ablanla nasıl güleces... peh!
:)

kumralada dedi ki...

heeyy...bu kaşık çatalara bayıldıımm...bende istiyorummm:))
bi takımda ceylin'e:)

fikriminincegülü dedi ki...

yok kesin doğuracam bi kız.. şart oldu.:) bilimsel anne olcam bi de..:)))

bembi dedi ki...

haklısın dnz :)) doğru söze ne denir :)

aaa gerçekten mi aurum! sağlıklı mutlu olur inşallah! :) tepe home, debenhams vb sanırım :))

kumralada merabaaa! buralarda mağazalarda görürsem kesin haber veririm :))

fikrimincim yakışır bilimsel annelik :)) kız olsun, oğlan olsun, sağlıklı, kısmetli olsun ;))