4.05.2007

Yumurta mı kalıptan çıkar, yoksa...?

Kalp şeklinde omlet yapmak için kullanılan kalıpları henüz birkaç gün önce konuşmuşken, Mudo'nun katalogunda yeni bir omlet kalıbını gördüm. Bunun şekli daha adil, iki kalp içiçe :) Ama işe yarar mı yaramaz mı onu bilemiyorum;

4 yorum:

aurum dedi ki...

bende dün armadadaki mudoya kalpli omlet kalıbından sordum, kendim de denemek istedim sonuçta yaramazsa pişirdikten sonra kesmek için de kullanabilirim düşüncesiyle, haftaya gelecek bitti dedi..duyurulur..ben alarım walla, sana da aliim mı bembişcim..

bembi dedi ki...

ay ben sana mudonun katalogunu almistim dün vermeyi unuttum aurumcum! ama online da bakilabiliyor neyse ki :) ben de ankuva mudoya giderim belki, ben önce bulursam sana alayim mi?

dnz dedi ki...

devletşah yorumlarda "aldım ama işe yaramaz" demişti. mudodan almış o da. (bkz:önceki yumurtalı post) gene de yok deneyeyim bir de ben dersen al tabi :)

bembi dedi ki...

evet dnzcim :) devletşah'ın yorumlarına güveniyorum! ama mesela burcu da yapmıştı, onda sorun olmamıştı. belki devleşah'ın dediği gibi, kalıp tam temas ederse sorun olmaz. kaptan kaba değişiyor olabilir :)