11.06.2007

Bahçede heykel

Bu kadar büyük heykelleri koyacak bir bahçeniz varsa çok şanslısınız demektir! Eğer yoksa, bu tip heykellerin daha küçük boyları, kapı önüne, bahçeye, balkona, masa üstüne, salona, saksıların arasına da konabilir. Aslında saksılarımın arasında zaten bir heykelciğim var :)

3 yorum:

Bilun dedi ki...

Bayılıyorum böyle bahçelere.. Keşke bahçeli bi'evim olsa.. :) Heykellerle, saksılarla ve daha bi'sürü şeyle süslerim; cıvıl cıvıl :)) Senin de yardımınla tabi Bengiciğim ;)

shopkolik dedi ki...

seninle bi baglanti var ya...iste kaniti tekrardan. bizim komsu evinin onundeki agacin altina ufak melek oglan koymus. o kadar sirin o kadar huzurlu bir goruntu veriyorduki. soyle bir kac dakika izledim onu. resmini cekip yollamaya calisirim sonra..

bahceli ev guzel ama tembel olmamak lazim. o guzelim huzurlu komsu bahcesinin yaninda bizim dize kadar cimler cokta hos durmuyor. hatta utandirici bir durum. ben bicebilsem bicicemde...

bembi dedi ki...

yahu biluncum, "keşke bahçeli bir evim olsa" denmesin diye "bakona, kapı önüne, salona da konur" diye yazdım ben oraya :)) aşkolsun yani! ayrıca rica ederim, yardım ne demek. öyle bir durum olsa zevkle yaparız :)))


shopkoliğim var ya bağlantı var! artık bir değil, iki değil bu kaçıncı! :))) bir de melek oğlan vardı da onu koymaktan son anda vazgeçtim :))

aslında bahçeli ev, spor yapmak için birebir. biraz ot yolmak, çim biçmek, çiçeklerle ilgilenmek bile çok güzel egzersiz oluyor :D