12.06.2007

Home office dekorasyonu

Daha önceden Daphne'ye verilmiş sözüm vardı. Gerçi o atölye fotoğrafları imiş, şimdi bakınca gördüm :P Ama olsun, geç de olsa, yanlış da olsa bu süre içerisinde derlediğim home office fotoğraflarını yayınlıyorum. Güzel detaylar var. Ben ev ofisimi seçtim bile;
Kaynağını not almamışım, link veremediğim için üzgünüm :(

9 yorum:

Defne dedi ki...

Bil bakalım ben hangisini seçtiiim? :P

Deniz dedi ki...

bu odalar öyle güzel ki, home office olarak yapılsa da arkadaşlar gelir, sohbet edilir, çay içilir aaaa bir bakılır ki akşam olmuş :) ne güzelmişler öyle...

gezicini dedi ki...

ben sol alt köşedeki beyaz ağırlıklı olanı seçtim, pek bi ferah ferah!
sevgiler
gorki

Devletsah dedi ki...

Ben size söyleyeyim. YALAN BUNLAR... HEPSİ FOTOĞRAF... İNANMAYIN. Gerçekten. Kimsenin yok böyle homeoffice'i. Eşi ara sıra evden çalışan, kendisi evden çalışan bir insan olarak söylüyorum. Tamamen uydurma. Evet Kocaman bir kütüphanemiz ve çalışma odamız var. Masamız da var. Minderlerimiz de var. Ama kullanılmıyorlar. Ben bir ara fotoğrafını çekip yollayayım. Kucağımda minderli bir tepsi, üstünde bilgisayarım, koltuğun üstünde dağ gibi kitaplar, minderlerinin arasında habire kaybolan kalemler... İşte homeoffice gerçeği bu...

bembi dedi ki...

zevklerimiz ortak olabilir mi defnecim :))

evet deniz ya, biraz namümkün belki bu şirinlikte odalarda çalışmak :))

gorki aynı odayı tercih etmişiz seninle :) gerçekten ferah, aydınlık bir ortamda çalışmak çok güzeldir :)

devletşahcım niye kızdın bu kadar :) benim de homeofficeim var, bu kadar pembe pembe değil ama güzel, aydınlık ve kullanışlı :)) genelleme yapmamak gerek ;)

Devletsah dedi ki...

Kızmadım şekerciğim;İnanmıyorum ben böyle homeoffice olanlara. İnsan çalışmaz buralarda. Çalışmaktan çok uzak... Ancak Deniz'in dediği gibi çay içer misafir ağırlar.

Bizimkisi de yeşil'in bütü tonlarında ferah kocaman bir oda... Ama gel gör ki ııh... Gazetede çıkan röportajda bile orada değil de salonda meşhur 2'li koltuğumda fotoğraflarımı çektiydiler..

bembi dedi ki...

şaka demiştim zaten devletşahcım :)) bunlar konusunda deniz de sen de haklısınız. oturma odasından bile sıcak ve rahat görünüyorlar :)) çalışma odası dediğin bir kere biraz dağınık olmalı di mi ama ;)

ay röportajın mı vaaaaar!!! :D okuyabileceğim bir linki var mııııı :)) bana röportaj verme düşüncesi hep çok eğlenceli gelmiştirrrr :)))))

daphne dedi ki...

çok teşekkür bembicim :) 1. ve 4. benim baya hoşuma gitti. zaten renkler öyle ferah ki böyle atölyem olsa ne yaratıcı fikirler çıkar benden :))

bembi dedi ki...

ah daphnecim atölye diil de home office bulmuştum, idare et işte :)