12.06.2007

Kahla Zeytinyağı Tabağı

Kahla porselenlerini çooook seviyorum! Daha sonra uzun uzun yer veririm umarım. Zeytinyağını da çooook seviyorum! E ikisi biraraya geldiği için uzun zamandır gözüm bu tabakta!! Yerken keyifli olacağına eminim! Her seferinde "bir basamak sonra zeytinyağını yemeyi bırakayım" diyerek hüpletirdim.. ve eminim tabağın dibini tek başıma görürdüm!

5 yorum:

aurum dedi ki...

üfffff şöööle baharatlandıraraktan, içine bikaç zeytin ve bikaç kırıkçık peynir de atacaksın üffff....iştahım kabardı yemek istedim bendeeee...mümkünse ekmeğim çavdar falan olsun, cevizli :) ya sa pizza ekmeği :)
nam nam nam

uzay dedi ki...

zeytinyağının içine salca pul biber kekk ve nane koyanlardanmısın , yoksa zeytin ezmesi ve kekik mi?
ayy olsa da yesek :)
ben aurum gibi ekmek istemiouumm bildigin köy ekmeği olsun
ahah gidip bişiler yiyim ben
bloguna bakmaya doyamıorum haberin olsun :)

bembi dedi ki...

aurumcum açılsın iştahın tabii :)) benim de istediğim buuuu! incecik insan :)) pappermill'de güzel di mi ekmek ve zeytinyağı! nam namma nammmm...

uzay hoşgeldiin :) mmm ben zeytinyağını bardakla içenlerim diycem nerdeyse!! en saf hali en çok sevdiğim halidir. ekmek de önemli tabii. cevizli ekmek olursa deymeyin keyfimeeeee :))

çok mutlu oldum sözlerinden :) güzel şeyler buldukça yayınlıyorum, takılıyorum, hepsi bu aslında. gelenlerin beğenmesi çok keyif veriyor! :)

Deniz dedi ki...

zeytin yağı için çok kullanışlı. ben de cevizli ve zeytinli ekmek ile yesem daha kalorili olur, hiç olmazsa azıcık kilo alırım :) veremiyorum alayım diyerekten...

bembi dedi ki...

insanın kendini mutlu eden şeyleri yemesi çok büyük şans :) yiyelim, pazar günü yakarız ;))