4.06.2007

Küvet Tıkacı

Benim gidi depresif biri için bu küvet tıpası harika bir fikir! Ama sorun şu ki küveti doldurmak mı, o da ne demek? Ağustos ayından itibaren Ankara'da su kesintilerine başlanacak. Neden hala kademeli olarak kesmiyorlar anlamıyorum. En pis, en son kalan suyu kesintili olarak verene kadar, şimdiden başlasalar, hem alışırız duruma hem de en sıcak ayda en pis ve en az miktardaki suyla idare etmek zorunda kalmayız.

4 yorum:

raspberrypie dedi ki...

benim gibi küvet deliklerinden nefret eden birisi icin ise yarayabilirler!

bu arada bloguna gece baktım normaldi simdi baktım degişmis güzel olmus, güle güle kullan =)

bembi dedi ki...

niye nefret ediyosun küvet deliklerinden raspberrypie :) bu arada cmt gece değiştirmiştim, gizlendi heralde :)) beğenmene sevindim!

DNZ dedi ki...

bana az önce yolladığın pdf'de "şimdi biz sular kesilecek diye halıları bir güzel yıkarız" yazılıydı. hakikaten öyleyiz biz.

en iyisi kızılırmak'tan su getirme çalışmalarına henüz başlayanları duymamak için kulak tıkaçları olarak kullanalım... değişiklik güzel olmuş, hepimize hayırlı olsun.

bembi dedi ki...

ya halı yıkayanların halıları topluyolardı belediyler. sanki yıkacayacak arabaları, bahçeleri, kapı önleri yokmuş gibi insanların :) ya da açık bırakacak muslukları! kulak tıpaçı! harika fikir dnz!! :D bayıldım!! :))