13.06.2007

Lauren Merkin

Lauren Merkin çok şeker çantalar tasarlıyor, Heidi Klumm, Eva Longoria, Sarah Jessica Parker, Broke Shields, Olivia Wilde gibi ünlüler de tepe tepe kullanıyor. Modelleri hemen heryerde rahat kullanılabilecek tarzda. Alt sıradaki kırmızı bugünlerde çok işimi görürdü. Aslında hepsini kullanabilirim!


6 yorum:

shopkolik dedi ki...

bembicim hahahahah yazarken bile gülüyorum. senin şu kocaman çanta arayışın bana dert oldu herhalde. dün gece rüyamda alışverişe gidiyorum ve kocaman bir çanta beğeniyorum. sonra bir anda sen beliriveriyorsun aa çok güzel diye. bende kıyamayıp sana veriyorum sen aylardır aradığın için. artık internet dünyam hayal dünyamada karıştı ya :) olsun senin için rüyamda da bütün çantalar sana feda...

bembi dedi ki...

çok şekersin shopkolikim :))) öyle bi durum olsa ben alırmıyım hiç elinden çantanı aşkolsuuunn!?!? ama rüyanda bile ne kadar incelikli davranmışsın :)))) teşekkür ederim! :D

Bilun dedi ki...

Hepsi çok güzelmiş.. Bi'de bu el çantaları çok hoşuma gidiyor.. Böyle bi'elbisem olsun, bi'babetim, bi'de el çantam öyle hazırlanıp sevgilimin mezuniyetine gitsem :))

bembi dedi ki...

ah ondan kolay ne var biluncum :) sevgilinin mezuniyetine gitmek için alışveriş yapmak!!! çok zevkli olsa gerek :) tabii eldekileri değerlendirmek de iyi bir seçenek olabilir ;)

Trendtastic NY dedi ki...

haha bende var lauren merkin,butun gece elde tasimasi biraz antipatik ama yapicak bir sey yok. kiskandirmak gibi olmasin sample sale'de yari fiyatindan bile ucuza aldim. Hatta fazla alip ebay'de de satiyorum:)

bembi dedi ki...

e o zaman, güle güle kullan güle güle sat trendtastic! :))