5.06.2007

Posh

Bu kadın beni deli edecek. Heralde basküle çıktığında balonları ağır basıyor, fazla kilosu var sanıp kilo veriyor. Zayıflıktan uçacak. Bir de hiç ağızı kapalı bir fotoğrafına rastlamadım. Hep dehşet içinde, hep ağzı açık bakıyor :)

4 yorum:

Adsız dedi ki...

sanıyorum kilo vermiş hali, soldakiler. sağdaki hali ideal aslında bence, ve çok güzel bir vücudu var. umarım 0 beden -ne demekse?- modasına uymaya kalkıp da yazık etmez kendisine.

bu arada, çok güzel bir blogunuz var, bilmem farkında mısınız ama neredeyse hergün takip etmeye çalışıyorum. ellerinize sağlık. teşekkürler paylaşımlarınız için.

bembi dedi ki...

aslında iki hali arasında birkaç gün fark var yorumcu. bu kadar zayıf bi kadın bile giydiği elbiseye, çoraba göre daha kilolu görünebiliyor demek ki :))

çoook teşekkür ederim güzel sözler için!! ben sadece takılıyorum, gelip beğenilmesi harika birşey! :))

Adsız dedi ki...

heeey ben de çok beğendim bu web günlüğünü. google aramasında tesadüfen buldum. "kal"dım. eline sağlık.

Posh spice victoria'yı hiç sevmem. dudağının üstü ve burnunun altındaki bölüm -o bölüme ne denir bilmiyorum- çok enteresan, burnu gerçek değil sanki, yüzü mumya gibi. biraz bizim şarkıcı gulshen'e benziyo. ikisini de görünce endişeleniyorum. üzerlerine kedi fırlatmak istiyorum.

bembi dedi ki...

çok teşekkürler :) victoria beckham'ın bir dizi estetik amelyatı var, sanırım bu tuhaflık ordan geliyor. dönem dönem gülşenle saçları da benziyo r sanırım :))