2.06.2007

Stardivarius

Logosunu sevmediğimden olsa gerek, şimdiye kadar Stardivarius'un Ankara Ankamall'deki mağazasına hiç bakmadım. Merak ediyordum, kaçırdığım birşeyler var mı diye. Fiyatları gereksiz pahalı değilse gidip bakılabilirmiş. Bir de bu tip mağazalarda 40 ve 41 numara ayakkabı da bulmak mümkün oluyor. İstanbul ve İzmir'de de mağazaları varmış. İlgilenenlere duyurulur;

6 yorum:

shopkolik dedi ki...

bembi - fiyatlari cok uygun. cok trendy ve guzel ustler bulabilirsin. mutlaka git gez gor al..

bembi dedi ki...

hmm o zaman senin referansınla bir gidip bakayım shopkolik :)

begumgum dedi ki...

bembicim,kesinlikle git bir bak ama sadece basic seyler ve gomlekleri guzel.Diger seyler pek senin tarzin diil.Oradan gecen hafta cok guzel bir gomlek aldim ve sadece 15 ytl :) (gerci 2 giymeden sonra dikisleri acilir gibi oldu ve cok kiristi ama olsun)

bembi dedi ki...

aa hadi ya begümgümcüm! senin gibi tekstil sektöründe ekol haline gelmiş bir kişiden böyle bir alışveriş ve sonunda hüsran hikayesi duyacağımı bilmezdim :)) ben bakarken tshirtlerin arkasını çevirip "bunu alma, bunun dokuması bidi bidi, iki günde sarkar" derken iyi amaa :))

shopkolik dedi ki...

hmm..aslinda mesela club tarzi ustleri gusel yani. gomlekleri bana cok ince geliyo. icin gorunuyo gibi oluyo. gerci club'a gittigimde yokta. hani bizim eski is yerinde bir kiz arkadasim ordan giyerdi ama icine biseyler giyer cok guzel seyler cikarirdi ortaya.

bembi dedi ki...

nası yanii.. incecik mi buranın gömlekleri :S