18.06.2007

Yemek Kitapları


Sadece kapaklarına bile bakmya doyamadığım yemek kitapları! Kitap bakmayı en çok sevdiğim yer olan Remzi Kitabevi'nin raflarının karşısında öylece kalakalmama sebep olan güze fotoğraflı kitaplar. Favorilerim herzaman için pratik yemek tarifleri, makarna tarifleri, kahvaltı tarifleri içeren kitaplar oluyor! Bu kitap kapaklarını seçip diğerlerini elerken gerçekten de zorlandım :)

6 yorum:

Adsız dedi ki...

son postlar cok guzel olmus. eline saglık!! yazın okumak gerek yayıla yayıla;) bir kase kiraz ya da bir koca bardak limonata eşliğinde. bayıldım. elimdekiler bitmeden yenilerini alasım geldi.

derya

gezicini dedi ki...

pek faydalı eserler bunlar, pek de kullanışlı. ben de dergi hastasıyım, kadın, dekorasyon, yemek hepsine saatler bakabilirim :-)
sevgiler
gorki

MeRail dedi ki...

Kitaplara bakmayi bende cok severim,beni onlardan koparmalari zor olur,guzel resimli yemek kitaplarina bakmaktan ayri zevk alirim..;)

bembi dedi ki...

teşekkür ederim derya :) ben de kısacık da olsa severek hazırladım. bir kase kiraz veya limonata mıııı! harika giderdi :))

dergiler çıktığında hangisini alacağımı şaşırıyorum gezicini, ne kadar çok var! :)) en güzeli bir cafeye oturup uzun uzun incelemek sanırım :))

merail bir de remzi kitabevinde yemek kitapları cafesinin hemen dibinde.. kitaplardan kopmayalım diye taktik sanırım :))

Bilun dedi ki...

Çok güzel olmuş kitap günü postları; ellerine sağlık Bengiciğim..

bembi dedi ki...

teşekkür ederim biluncum :) beğenmene sevindim!