30.08.2007

Bobbie Medlin

Böyle güzel takıları görünce hem gözüm gönlüm açılıyor, mutlu oluyorum, hem de üzülüyorum. Üzülüyorum çünkü kültürümüzden alıntılar yapıp çok güzel uyarlamışlar. Oysa bunu biz yapmalıydık. Bobbie Medlin tasarımlarından seçtiklerim;

BobbieMedlin

4 yorum:

Deniz dedi ki...

2.yi begendim ben de :) Maalesef biz kıymetini baskaları yapıp hayata geçirdikten sonra anlıyoruz. Devletşah Trabzon bileziğinden saat kordonu yaptıklarını söylediğinde bunu daha iyi anladım. Hem başkalarını kültürlerini benimsiyoruz, hem de onların bizden arakladığı kültürümüzü bizlere satmalarına izin veriyoruz. İsmet Hanımın kulakları çınlasın :)

bembi dedi ki...

Devletşah'ın bahsettiği saat de ilginçmiş :( Bizde çok güzel kültürlerden gelen çok güzel takı ve el işleri var. durum böyle olunca da çin işi boncukları alıp yanyana sıralayıp takı yaptım demek de çok anlamsız, yabancılardan bu tip takıları satın almak da..

İsmet Hanım'ın kulakları çın çın çınlasın ;)

www.edasuner.com dedi ki...

Şeker buraya da yazıyorum benim adımı kullanarak sağa sola pis yorum bırakanlar var aman dikkat bunu oku lütfen oku olur mu çok önemli arkadaşım http://www.edasuner.com/onemli/

gezicini dedi ki...

bembicim
ne kadar güzel şeyler bunlar. takıyla fazla ilgisi olmayan ben bile bayıldım. kendi kültürümüzden esintiler olması da çok güzel.
sevgiler
gorki