29.09.2007

Buldum buldum! :)

Daha önce gördüğümden emindim! Gözüm bir yerden ısırıyordu ve buldum! Laylalaay! Angelina Jolie'nin bir önceki yazımda bahsettiğim çantası çok sevdiğim marka Gerard Darel'den! Bu arada çantanın adı Dublin'miş, el örgüsüymüş, sapları deriymiş ve üç rengi varmış.

Aman bana ne? Ben anneme göstereyim de bakalım bu büyük örgü çantayı görünce bana yine kendi tasarımı olan özgün bir çanta daha örmeyi kabul edecek mi? :)

9 yorum:

uzay dedi ki...

kedi için sunu diyorum eger bulabilirsen cok küçük bi yavru ve sokak kedisi :) hele annesi terketmişse benimki gibi biberonla besliosun filan nasıl alısıyo sana seni annesi görmeye baslıyo :) tüyleri içinde haftada bi defa tararsan dökülmüoo ozaman!ama cins bi kedi alırsan iran filan ozaman daha cok tüy sorunu olur:)
ve bakımı acaip kolay kedilerin..en güzel yanıda yalnızlıktan acaip hoslanıyolar..yani evde yalnız diye dert etmek yok dısardayken bide böle göğsünün üstüne yatısı varkiii tam yemelik :)

www.edasuner.com dedi ki...

Valla şeker annişkon kabul ederde örerse sitene koy ilk müşterin benim. Valla annene mağaza bile açarsın kim bilir canım

sunthing dedi ki...

Ben de Instyle'da gördüm sana yazıcaktım tam :)

bembi dedi ki...

uzay yorumların için çok teşekkür ederim! keşke sokaktan bakabilsem ama bizim burda sokakta hiç hayvan yok malesef :( bu da ürkütücü! sokaktan bakmak bazı sorumluluklarımı azaltırdı, kedi için de daha güzel olurdu belki de. şimdilik almamaya karar verdim, tekrar çok teşekkürler! :))

annem çok yetenekli bu konularda sevgili eda, keşke ben de öyle olsaydım!! ördüğü şeylere benimannem.blogspot.com da yer vermeye çalışıyorum, yeni bir çanta örerse tabi yer veririm ;))

aaa çok teşekkür ederim sunthing! :)) iyi ki bulamamışım da sesini duydum böylece ;))

yass dedi ki...

kedı olayını anlamadım ama kedı ıstenıyorsa ben dogru adresım bembı hemen haver ver yavru elınde olsun:P

ben cantaları cok begendım yıne. ya ne guzel bı anne o ormeyı beceren. tamam annemın yemeklerı cok guzel ama ne olursu soyle seyler yapsaydı.. yapcak mı annen bembı?

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

ben bu çantayı bi dergi de görmüş ve bayılmıştım,o topçukları deneyip becerirsem ben de uğraşacağım :)hiç birşeyden de geri kalmıyorum...

bembi dedi ki...

yass çok şekersin ;)) kedi istiyorum ama tereddüt ettim. ben de sokaktan beslemeyi düşünüyorum ama bizim burda bir tane bile sokak hayvanı yok!! fakat kedi isteyen görür, duyarsam sana haber veririm!! :)) annem daha görmedi çantayı, örerse benimannem.blogspot.com da yer vericem! :))

Periliköşkcüm, sen kesin yaparsın!! ben diil o topcukları, üç ilmek ardarda atamıyorum :)) eğer gelebilirsek Amasra'ya, annemden fikir edinip sana anlatırım yöntemini ;))

yass dedi ki...

bembı bır hanım var sarman bır yavru verıyor.cok sırın bısı ıstersen telefonunu alayım:P

bembi dedi ki...

yasscım ne ararsam sende vallahi! turla ilgili seni soru yağmuruna tutabilirim ;)) kediyi eve almama, dışardaki bir kediyi besleme konusunda kesin karar alındı. :((( ama sorun şu ki burada bir tane bile sokak hayvanı yook!! bühüüüh!!!