28.09.2007

Kırlangıç

Kırlangıç kişisel bakım ürünlerini denediniz mi? Ben kalıp sabununu çok sevdim! Fiyatı diğer sabunlara göre fazla ama bu tip sabunların fiyatları ile aynı. Yüzde ve saçta bile çok güzel etki ediyor. Sıvı sabun tercih etmediğim için denemedim ama en alttaki kalıp sabununu öneririrm. Zaten eskiden beri blogumu okuyanlar bilirler, defne sabununa merakım vardır, bu da hoş bir alternatif oldu benim için;

7 yorum:

Öykücü dedi ki...

Bembi,

Ben sıvı sabundan nefret ederim ama kırlangıçın sıvı sabunu bambaşka.Eline zeyinyağı alır gibisin.Berrak ama yağlı olmayan bir yağ:))

Sıvı sabun bir türlü lden gitmez,elin hep sabunlu kalmış gibidir.Ama kırlangıç sıvı abunda bu his yok.

Şiddetle öneririm.

Sevgiler.

cocuklacocuk dedi ki...

Sıvı sabununu kullanıyor ve çok beğeniyorum. duş jelinide denemeyi düsünüyorum. Mutlaka deneyin, hem de yurdum malı. (Anadolu Grubu)

bembi dedi ki...

bu önerilere kayıtsız kalamam sevgili öykücü ve cocuklacocuk! alıp deneyeceğim! :))
çok teşekkürler!

yeliz dedi ki...

Bembi Merhaba,
Zeytinyağını kullanıyorum gayet iyi, bide bunları deneyelim bakalım nasılmış, önerin için teşekkürler:)
Sevgiler

bembi dedi ki...

Denemeye değecektir sevgili Yeliz :)) ben de kırlangıç sıvı sabununu deneyeceğim ;))

Adsız dedi ki...

Selam, Doğal Ürünler satan minik bir dükkanım var. Kırlangıç ürününü evimde de kullanıyordum, özellikle sıvı el sabunu ve banyo jelini kullanan satışını yaptığım kişiler 2'şer 3'er tane daha aldılar. Gerçekten de harika bir ürün. Ayrıca hediye ürün olarak düşünenler için çok şık 3'lü ambalajları da var. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Sevgiler...
Doğal Aromatik
Göztepe
0216-5678434

Adsız dedi ki...

kırlangıç sabun setini bende denedim süper bir şey gerçekten mükemmel herkese kullanmalarını öneririm,ankarada yeni karamürselden temin edebilirler.