29.09.2007

Momgelina ve Örgü Çantası

Angelina Jolie'yi severim, Shiloh'u da severim. Ama bu kez bu fotoğraflara yer vermemin sebebi ikisi de değil aslında; Angelina Jolie'nin çantası! Çünkü ben örgü çantaları da severim ;) Bu çantayı omuzunda birkaç kez gördüm ve çok hoşuma gitti. Küçük bir araştırma sonucunda çantanın markasını bulamadım :) Püsküllerini de sevsinler, güzel çantaymış. Hamarat annemciğime de göstereyim, bakalım ne diyecek!

5 yorum:

Deniz dedi ki...

şililop (evet, bir haberde hakkında böyle yazılmıştı) ile Victoria 'ın gülen fotoğrafını bulmak imkansız. Şililop herdaim şaşkın bakışlarla görüntüleniyor :) şirin şey. Çanta da güzel, kış çantası :)

bembi dedi ki...

ehhehe şililop! böyle yazması da söylemesi de daha zevkli ;)) kesinlikle victoria beckham'ın ve shilloh'un gülen fotoğrafı pek az ablacım, haklısın :)

cocuklacocuk dedi ki...

örgü çantaları pek sevmem ama bu çok güzel ya. Ben de örebilir miyim acaba.

bembi dedi ki...

vallahi örülebilir bir çantaya benziyor sevgili cocuklacocuk. ben öremem ama örgü konusunda yetenekli olan herkese denemesini öneririm! :D

Ösgür kıs dedi ki...

cnm hep okuorum blogunu bende sarmıştım geçen kış bu çanta işine hatta bikaç tatlı örneğim de war angelinanınki de güselmiş saol...