9.10.2007

Gwyneth Paltrow Evi

Evlerini kullanıyorlar mıdır bilemem ama zengin ve meşhur kimselerin evlerini hep merak ederim. Dekorasyonunu işinin ehli insanların yaptığı kesin. Mağazaları tek tek gezip, halı, yemek takımı veya yatak örtüsü seçtiklerini pek sanmıyorum.

Dün Gwyneth Paltrow'un evinin, House & Garden dergisi için çekilen fotoğraflarına rastladım. Tarzı çok hoş ama bir tuhaflık var. Sanki o evde yaşanmıyor gibi görünüyor. Her ay dergilerde gördüğümüz dekorasyon fotoğraflarına benziyorlar. Yine de uçuk renkler ve sadelik huzur verici. Elma ağaçlarının altında holihop çevirmek güzel bir duygu olsa gerek ;)

4 yorum:

Esra :) dedi ki...

çok huzur verici ve hoş bir ev insanın baktıkça içi açılıyor ama dediğin gibi sanki Gwynet paltrov arada sadece manken. kendisi orada yaşıyor gibi durmuyor.

Devletsah dedi ki...

Hazır ev arıyorken bir teklif etsek 3 kuruşa bize satar mı?

raspberrypie dedi ki...

En cok kızı Apple'ın (sanırım) yatagı hosuma gitti-renginden dolayı-. Bence de cok huzur verici fakat gercek gibi degil. Bahcesi de cok harika.

gözde dedi ki...

Bence en komik olan masanın altında duran ve o dakika çıkarılıp atılmış havasını veren pis converse'ler..Kesinlikle rahat oturulmayan koltuklar ve seçmece çerçeveler..Yalan dünya dedikleri bu olsa gerek..Ayrıca kendisi bir rockçuyla evli..