3.11.2007

Zara Sonbahar Kış

Alışveriş ve tüketim manyağı bir insan değilimdir. Aksine, özellikle son yıllarda, satın almamak beni mutlu ediyor. Buna ramen iki gündür canım Zara TRF'i gezmek istiyor! Şimdilik internetten bakmakla yetiniyorum. İlk fotoğraftaki kaban, çorap ve botları ve son fotoğraftaki pembe kemeri çok çok sevdim! Acaba Zara, evlere paket servisi yapıyor mudur? ;)

10 yorum:

YAŞAMDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

ÇIKMAYA FIRSATIN YOKSA BEN EMİN OL BU İŞİ ZEVKLE SENİN İÇİN YAPARIM..

BluePixie dedi ki...

Keske yapsa:)Bana da beklerim:)http://www.qumania.com

bembi dedi ki...

ah, birlikte çıksak en güzeli olurdu sevgili Kıymet!! :)) malesef çıkamıyorum :/

linki açamıyorum bluepixie :((

yeliz dedi ki...

Bengi,ben geçenlerde alışverişe çıktım,sadece Body Shop'dan bir parfüm alarak geri döndüm.Deli dana gibi ordan o mağazaya gir çık sıkılıyorum artık sanki, almanın sonu yok!

bembi dedi ki...

ben yaklaşık 1,5-2 yıldır alışverişe çıkmadım desem inanır mısın Yeliz :) mutlaka birşeyler almışımdır ama alışverişe çıkmadığım kesin! :)) gıda alışverişi olmadan olmaz ama giysi vs, fazlasına karşıyım ;) almanın sonu yok gerçekten de katılıyorum!

Ceylan dedi ki...

Benim Zara'yla love&hate ilişkim var! Hem almaktan kendimi alıkoyamıyorum hem de alınca aslında ne kadar kalitesiz olduğunu görüp kendime kızıyorum! En fazla 1 ya da 2 sezon dayanıyor, hatta bazen o kada rbile değil!!! Yine de girdim mi kendimi kaybediyorum...Allahtan Bakü'de yok!!

http://www.qumania.com/ dedi ki...

Neden ki? Tekrar dene istersen:) Sevgiler...

Esra :) dedi ki...

bir dönem her beğendiğim kıyafeti aldım aldım aldım ama sonunda bunun gerçekten sonu olmadığını gördüm. sonra dolabımda olması gereken kıyafetleri tamamladıktan sonra artık her sezon beğendiğim bir kaç ürünü alıyorum. onu da indirime denk getirmeye çalışıyorum.

bembi dedi ki...

Ceylancım Mango, özellikle indirimlerde bu açıdan çok daha iyi aslında :) Yine çok çok kaliteli değil ama indirimde Zara indiriminden çok daha ucuz. İkisini de seviyorum ben ;))

sonunda girebildim qumania! yağmurdan mıdır nedir, internette bazen yavaşlamalar oluyor, öyle bir zaman denk geldi sanıyorum ;))

Esra'cım gerçekten de fazla almamak gerekiyor. "Bunu almadan da yaşayabilirim" mantığı, alışverişimi engelliyor ;)) Bana sorarsan, en doğrusunu yapıyorsun!

SHOPKOLIK dedi ki...

esranin yontemini her bayan uygulamali :) ben de uzun zamandan beri cilginca alisveris yaptigim gibi yapmiyorum/yapamiyorum. alisveris yapabilecegim zamanlarda artik unuttugum icin yapamiyorum...

dedigin ilk kaban corap ve bot kombini muhtesem bu arada!