10.12.2007

Benetton Çantalar

Ne zamandır Benetton'daki indirimin başlamasını bekliyordum. Çünkü internet sayfalarından bir bayan bir de bay çanta beğenmiştim. Aklım resmen bu açık renk çantada kalmıştı. Sevgili Yeliz'in sayfasında Benetton indiriminin başladığını okuyunca, artık Benetton'u ziyaret saati gelmiştir dedim! En kısa zamanda gidip çantaya ve aklımdaki daha bir çok şeye bakmak istiyorum. Belki de görünce hiç sevmem, kim bilir! ;)

Büyük görmek için tıklayınız :)

8 yorum:

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

benimde şöyle pis bir huyum var,birşeyi çok beğendiysem ve uzun süre gidip gelip bakmışsam ,bu bakmalar sırasında malzemeden sıkılmış olur ve almaya gittiğim de ayy ben bunu mu beğen dim olup almam,gıcık bir durum ama yapıyorum bunu ben..:)

bembi dedi ki...

harika bir huy Periliköşk! Ev ekonomisine katkı :D Takdir ettim!!

Yeliz dedi ki...

bengi'cim, umarım bu çantalar %40 inidrimden nasibini almıştır!:)

bembi dedi ki...

dilerim ki öyledir Yeliz'cim! :)) laylalallaaa :)))

Esra :) dedi ki...

umarım hayal kırıklığına uğramazsın hem çok güzel bir çanta çıkar hem de çok indirimlidir :))

begumgum dedi ki...

bembicim,ben bugun benetton'daydim alisveris icin ama maalesef indirim umdugumuz kadar diil.Sadece cok ince trikolari indirmisler ve bazi urunlerde biraz indirim var.Ama cantalara hic bakmadim,belki onlar inmistir,umarim! :)

esin dedi ki...

merhaba, eylul ayinda yaz indirimi %70 idi ve4-5 defa gittim sanirim, her seferinde aklimda kalani almak icin tekrar gittim, indirimi bitirseler de kurtulsam diyordum. Canta disinda cok acil ihtiyaciniz yoksa biraz daha bekleyin derim :) Benetton'un kazaklarinda bir sunme sorunu yasaniyor. Son indirimde aldigim hirka ise yikama sartlarina uyulmasina ragmen rengi akti. O zaman 130 milyonluk kazagi 40 ytl'ye alip kaziklanmadigima sevindim :)

bembi dedi ki...

Gittim ama çantalar yoktu. Öyleyse diğer şeyler için daha da beklemek gerekir ;))