19.01.2008

Miu Miu 2008 Bahar - Kristen Dunst

Kampanya yüzü olarak Salma Blair ve Laetitia Casta'yı sevmiştim. Fakat Lindsay Lohen gibi Kristen Dunst'ı da pek yakıştıramıyorum Miu Miu'ya. 2008 Bahar koleksiyonu için Kristen Dunst'ı seçmişler. Elbiseler, çantalar ve aksesuarlar yine çok güzeller! Ama ben başka bir modeli tercih ederdim ;)

Miu Miu 2008 Bahar - Kristen Dunst

6 yorum:

lale dedi ki...

bembi siteni o kadar çok seviyorum ki... bulduğum günden beri gidip gelip karıştırıyorum :) yazım dilin de çok şeker... bir sürü şey için ilham aldım bu siteden, çok seviyorum.. yazmaya hep devam et olur mu?
çizim bloğun da çok şeker... aynı zamanda meslektaşız seninle(ama ben maramara mezunuyum).. keşke ben de senin gibi ilustrasyon yaparak hayatımı kazansam.. gerçi bizim işimiz zaten zevkli ama aklım hep heykel ve resimde...
çok mu uzun oldu :)
çok çok sevgilerrr

december dedi ki...

hos yaaaa
wawwww
cok renklisin...
bayildim...
iyiki buldum burayi.ne zaman canim sikilsa burayi aciyorum.walla rahatlatiyosun beni...hehehhee

basarilar...

bembi dedi ki...

lale merhaba, çok çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için :)) çizimlerimi de beğenmene sevindim, blogda yerverdiklerimden faydalanıyor olmana da!! umarım yaptığın işi severek yapıyorsundur, aynı meslek deyince neler yaptığını merak ettim! :D benim de aklım sürekli resimde, ne demek istediğini anlıyorum ;)) uzun olsun ya nolcak :)) daha da uzun yazmak istersen, mail de beklerim! çok teşekkür ederim tekrar! :))

december merhabaa, beğenmene çok sevindiiim ;)) herzaman beklerim! beğendiklerimi paylaşıyorum, sıkılınca bakıyorum demişsin ya çok sevindim, zevk alarak geziyor olmana! ;)))

www.seyitali.net dedi ki...

resimlere bakarsak çok güzele benziyor ancak modadan çok anlamıyorum.Ama resimlerdeki çanta ve kıyafetler çok güzelmiş.paylaştığın için tsk.

Esra :) dedi ki...

ben bu kadını normalde de sevmiyorum ya çok soğuk geliyor bana

bembi dedi ki...

ben de yorumun için teşekkür ederim seyitali! :)))

Esra'cım aynen ben de çok soğuk buluyoruumm. :/