15.01.2008

Orbit Bowl

Bu kase sevgili fashinonista'nın bize ev hediyesi olarak aldığı çok sevimli, beyaz kaseyi anımsattı :) Onun yanına ben bir de Orbit Bowl istiyorum! Müsli mi yesem, dondurma mı yoksa noodle mi yoksaaa? Çok sevdim çok! Çocukluğumdan beri pirinç pilavını yoğurt kasesinde yemeye bayılırdım. Mümkünse çubuklarla, yoksa küçük çatalla! Orbit Bowl'u sevmem biraz da yüzden olsa gerek ;D

Orbit Bowl

5 yorum:

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

Aaaaa Aaa benim gibi küçük çatalla yemek yemeyi severmiş bembi..Aaaa Aaa benim gibi küçük kaselerde yemek yermiş bembi.. acaba patateside ezip püre haline getiripmi yersin bembi?

kesmeşeker dedi ki...

Ben de kasede makarna yemeye bayılırım.Bu kasedede çok süper olur.Tasarımı çok güzel bir ürün :))

bembi dedi ki...

aynen öyle kıymet aynen öyle! :D patatesi de ezeriimmm üstüne tuuz ve yoğurt severiim. o yoğurtları damlatıp süs yapıp öyle yerim ;)) bir gün küçük kasede küçük kaşıkla yemek yeme günü yapalım o zaman sevgili kıymet! ;)

sen de bizdensin o zaman sevgili kesmeşeker ;) tasarımını çok beğendim ben de, ne olsa yenir sanki :))

clm dedi ki...

ya bu kasede herşey yenebilir bence:)o kadar şık ve değişik bişey ki ne yesem zevkle yerim:)

sunnyday dedi ki...

Meraba, bana kase 70lerdeki koltukları anımsattı :D link eklemeyi bilmediğim için açık yazıyorum. Mork ve Mindy diye bi dizi vardı, abimle izlerdik. Onda vardı bu koltuğa benzer bişe. Mordolaptan gördüm sizi, blogunuzu sevdim. Zevkimiz baya uyuşuyor ;D. Kolay gelsin.
"http://angelbrewhaha.files.wordpress.com/2007/09/ball-chair-lrg.jpg"