22.02.2008

BCBGmaxazria

Amanin! Bu BCBG elbiseler benim için mi üretilmiş? Tamam.. Belki mavi kurdeleli biraz genç işi ama olsun. Onun da ayakkabısı güzel. Şu iki ayakkabıya olan sevgim aklıma geldi. Bana siyah bir elbise lazım. Mümkünse bu model! Hepsinden lazım. Ama en çok 3.elbiseyi çok sevdim. Bana birazcık da aklımdan çıkaramadığım bu sarı-beyaz Temperley London elbisesini hatırlattı. Bühü.. elbise istiyorum ben!

BCBGmaxazria

9 yorum:

Esra :) - kadincablog.blogspot.com dedi ki...

hariç diğer modellere bayıldımmmm. bu arada bu sene elbiseler çok ön planda...

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

Denizzz duy sesimi bu Bembi çıldırtıcı elbiseler koyuyor bu ara..bayılırım elbise giymeye başından geçirsin bir iki takı işte oldu hem dişi hem şık..
ama biz kendimizi tombik buluyoruz nolacak..
istinyeyede açıldı mağazası nefis şeyler vardı Bembi..

begumgum dedi ki...

Boyle bi siyah elbisem olsa mesela,sanki herzaman boyle sık giyiniyormusum gibi ve ama kesinlikle bunu kasmadan basariyomusum gibi dogal bir hava verebilirdim ve cok da mutlu olurduum!! kot pantalondan öhh geldi,bugun aksam kesin etek metek bisey giyicem :) saol bembi!

Defne dedi ki...

Kıymet de kendini tombik buluyormuş, güleyim bari :). Ne hoş bir kadındır o değil mi?

Bu kısa nottan sonra gelelim bu şık elbiselere. Üçüncü ve de sonuncu pek benim zevkime hitap ediyorlar ama forma girmiş bir vücut bulursam giyerim :P. Sana seçtiklerin çok yakışır canım Bengi'ciğim, hem de çook yakışır.

Öptüm tatlı yanaklarından :).

Deniz dedi ki...

Kıymet ve Defne heeeeyt çekilin yoldan en tombik geldi :)

Elbiselerin en güzel kullanım alanı bence arkadaş düğünleri. Tabi beyaz olmaması koşuluyla :) E Bembi hanımın da bu yaz 3-4 arkadaşı evleniyor. Bunlar kesin olanlar... Bu nedenle ooo, bir elbise abladan olmak üzere (söz verdim) hepsini giymek için sebebi var :) Ben de en çok siyahı sevdim ama hepsi tüm diğer BCBG elbiseleri gibi şık ve hoş. Ankara'ya BCBG açılsın!

bembi dedi ki...

Aynen katılıyorum tatlı Kıymet! Çok güzel birşey elbise!! Siz kendinizi tombik buluyorsanız!! Cık cık cık!! Duyan da öyle sanacak >:P

Begümgümüm! :)) süpersin! :D ne giydin dün akşam, merak ettim şimdi! eminim süper şık olmuşsundur ;))

Kıymet de süper hoş bir kadın, Defne sen de öyle!! Sizin gibi temiz kalpli, güzel, ışıl ışıl ve ışık saçan arkadaşlarım var ne mutlu bana!! Çok öperim ;D

Ay bir tombik lafıdır gidiyor. Vallahi yorumları okuyanlar varsa tombik sanacak bizleri!! Hepiniz süper tatlı ve güzelsiniz ve de tombikin t si bile değilsiniz!! HEeaaayt! Kızdırmayın Bembi'yi ;)

Ayrıca elbise sözünü buradan yazarak belgelemiş oldun canım ablam!! ;)) Kayıtlara geçti ;) :*

Yeliz dedi ki...

Bengi, bende elbise bakıyorum yaz geliyor malum düğün zamanı:)sende düğün sayısı bayağı fazlaymış istersen İstanbul'dan elbise takviyesi yapalım:)istinye parkda mağazası açıldı ama henüz gidemedim elbiseler çok ciciymiş.

yass dedi ki...

bembi bence bız dıktırelım bunu.. bende bayıldım.walla ben cıddı sımdı bunu dusundum.. olma mı?

bething* dedi ki...

bcbg cok basarili gercekten
cok begeniyorum
amerikada outlette gece elbiselerini 50$ a kadar dustugune sahit oldum..saka gibiydi..keske resmini cekseydim :) bende siyah elbiseyi begendim..