14.03.2008

Bembi ♥ Toffifee

Bir paket değil ama en az yarım paket Toffifee yemişimdir bugün! Yine olsa yine yerim! Son Toffifee'yi de yedikten sonra içindekileri görmek için şu 3 saniyelik filmi izledim. Hiç pişman değilim! Üstüne üstlük kendime bir de Toffifee duvar kağıdı seçtim!Toffifee'den geriye kalan parlak kabını da resim yaparken malzemelerimi karıştırmak için kullanacağım! Faydalı bir eser! ;)

9 yorum:

Flame dedi ki...

Toffifee'nin benim hayatımdaki yeri ayrıdır. Yaklaşık 10 yıl kadar önce sevgilim -şimdi kocam :)- yurt dışından getirdiğinde tanışmış ve annemle çok sevmiştik. Canımı istettin şimdi benimde eve giderken alayım hemde eski günleri anarım :)

Defne dedi ki...

Benim kocamın da free-shop'tan aldıklarının başında gelir. Şu karamel var ya herşeyin suçlusu o. Muhteşem bir tat. Paketin diğer yarısına ne oldu? :P

bembi dedi ki...

artık marketlerde de satılıyor, fiyatı da oldukca ucuz :))
paketin yarısını iş yerimde ikram ettim sevgili Defne ;D

Cocukla Cocuk dedi ki...

ay ben hastasıyım bu Toffifee'nin. nasıl canım çekti şimdi, yarın bir bakayım markete

Sinem YAMAN dedi ki...

Ben de bayılırım bu toffiye. Bak canım çekti şimdi. Halbuki bugün birdolu şeker ve çikolata yiyerek istihap haddimi doldurmuştum. Yapılır mı bu bana.

Sertalp Bilal dedi ki...

ben de çok seviyorum toffifee'yi :)

sevinç dedi ki...

toffıfee o kadar seviyorum ki yeğenıme doğduğundan beri toffifee diyorum:))

evet evet ben de içindeki zımbırtıyı palet olarak kullanıyorum:))
çok yönlü kullanılıyor:)

Leyla dedi ki...

ayyhhhhhhh yerim ben onuuuuu.. buraya kadar nasıl geldiğimi hatırlamıyorum ama toffifee benim aklımı başımdan almıştır hep ve canım çekti yineee

Adsız dedi ki...

I have just had some now.. and its delicious and my favourite... I recommend this taste to everyone who never tried before.