12.09.2009

Saç dökme mevsimi

Sanırım sonbaharın bir adı da, saç dökme mevsimi. Elimi attıkca kafamdan masamdan ordan burdan saç topluyorum.. Moral bozucu! Kışa hazırlık olarak saç üretmemiz gerekmiyor muydu? :)) Saç maskesi yapma zamanı geldi demektir. Evde yapılabilecek türlü ekonomik saç maskesi var. Bir de Body Shop saç ürünleri var ki gidip bakmak isterim. Promosyonlarını da kaçırmamak gerekir;

Body ShopBody Shop

6 yorum:

başak dedi ki...

benim iki yıldır aşırı derecede dökülüyor. Dermatologa gittim , kadın benim saçlarımı kıskandı senin bu saçlar dökülmeyle bitmez bir de dökülenlerin kafanda olduğunu düşün diyerek beni kandırıp gönderdi :(
Ben de annem dökülen saçlarıma söylendikçe doktor normal dedi diyerekten gururla dolaşıyorum :)

Adsız dedi ki...

selamlar

aynı dertden muzdaribiz demek, kel kalıcam diye ödüm kopuyor :(

nymphea dedi ki...

Ben eczaneye gittiğimde tesadüfen saç analizi yapılıyordu ve restorex diye dökülmeyi önleyici bir şampuan satılıyordu.Kampanya olduğundan ve fiyatı çok yüksek gelmediğinden aldım ve 1 aydır kullanıyorum, bariz bir azalma var dökülmede. Tavsiye edebilirim:) Ama ben yine de en çok stresten döküldüğünü düşünüyorum..

Pinky dedi ki...

bende de var mevsimsel olarak aynı sorun. bioblas kullandım faydasını gördüm. ayrıca sarımsak yağı ve zeytinyağını karıştırıp maske de yaptım. o da faydalı :) the body shop'un ürünleri daha mis kokuyor tabi :)

Deniz dedi ki...

"saç dökülmesi" beni inceleyen bir dermatoloğun literatüre kazandırdığı bir tanım olmalı. Her çeşit bakıma varım, sarımsaklı, zeytinyağlı ya da kozmetik. Yeter ki biraz saçım olsun. Tülin Şahin'in saçına sahip olmak değil amacım, biraz hacim sadece :)

KelebekGibi dedi ki...

Banada lazim bu ürünlerden..