22.04.2010

23nisanblog.com

Çok güzel bir etkinliği paylaşmak için 23nisanblog.com adresinden aynen aktarıyorum;


"Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan'da bloglarımızı çocuklara bırakıyoruz!

Bu sene ikincisini hayata geçirmeye başladığımız Türkiye'nin en büyük kollektif sosyal medya sorumluluk kampanyasıyla blog yazarları bu yıl da 23 Nisan'da bir günlüğüne hem o günün anlam ve önemini yaşatmak, hem de çocuklara yazma ve paylaşma sevgisini aşılamak için bloglarını çocuklara bırakıyorlar.

Geçen sene olduğu gibi bizi destekleyen ve katılmak isteyen blog sahipleri kendi bloglarında bu kampanyayla ilgili bannerları yayınlayabilirler.

Çocuklarımız yer alacakları bloglarda sadece yazarak değil, çizerek ya da yazma çağında değillerse onlara ait videolarını paylaşarak da bu projede yer alabiliyorlar. Sadece ülkemizde değil yabancı blog yazarlarına da Dünya'da çocuklara armağan edilmiş tek bayram olan 23 Nisan'da aynı etkinliğe katılmaları için çağrıda bulunuyoruz.

Hatırlarsanız geçen yıl 23 Nisan'da Tüm Bloglar Çocukların projesine Tohum Otizm Vakfı'ndaki çocuklarımız da dahil olmuşlardı :) 23 Nisan'da blogunu paylaşmak isteyenlerle çocuklarımız yazılarını, resimlerini, fotoğraflarını paylaşmaktan büyük mutluluk duymuşlardı. Bu yıl da yine projemizde yer alıyorlar.

Yine bu yıl da Tohum Otizm Vakfı'ndaki çocuklarımızla projeye katılarak destek olan blog yazarları, aynı zamanda Nisan'da başlayan "Otizm Farkındalık Ayı" etkinliklerine de 23 Nisan vesilesiyle destek olmuş olacaklar.:)

Bu yıl UNICEF ve İstanbul Mimar Sinan Okulları'ndaki çocuklarımız da projemize katıldı. :)

Çocuklarımız, blogunu bu proje için ayırmak isteyen fakat etrafında blogunu paylaşak bir çocuk bulamayan katılımcılarımızla kendi yazdıkları yazıları ve resimlerini paylaşmaktan büyük mutluluk duyacaklar. Blogunuzda UNICEF çocuklarından birine yer vermek veya UNICEF'e destek olmak için aşağıdaki bannerları kullanabilirsiniz."

23nisanblog.com

Ben de yarın, 23 Nisan'da bengigencer.com adresimden etkinliğe katılıyorum.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

sen kimsin ulan kendini ne sikim zannediyorsun da ben konuşuyorum diye blog açmışsın ne yani sen konuşuyorsunda seni kim dinliyor embesil.

bembi dedi ki...

Benim kim olduğum belli, asıl sen kimsin adsız ve terbiyesiz şahıs. Beğenmediysen gelmezsin olur biter! ;)